Polpak Poland
Biuro Handlowe

GODZINY PRACY
Poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00


DANE ADRESOWE
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 331A
05-816 Reguły k/Warszawy

TEL/FAX
(22) 353-14-14
Dział Handlowy: wew.2

E-MAIL
Ogólny: biuro@polpak.com.pl
Zamówienie hurtowe: zamowienia@polpak.com.pl

OBSŁUGA HURTOWA

Ireneusz Nowak – Product Manager
Irek@polpak.com.pl
GG: 5588919
Skype: Irek.Polpak

Mateusz Kulasza – Product Manager
Mateusz@polpak.com.pl
GG: 10294496

Kamila Gałczyńska – Komunikacja Online i Marketing
Kamila@polpak.com.pl
GG: 59443599

Jacek Kokociński – Dyrektor Zarządzający
Jacek@polpak.com.pl

Salon Centralny

GODZINY PRACY
Poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

W wakacje (lipiec-sierpień) salon w soboty jest nieczynny.

W przypadku chęci umówienia się na przetestowanie sprzętu w naszej sali odsłuchowej zachęcamy do wcześniejszego kontaktu i umówienia się na konkretny termin! Zapraszamy!


DANE ADRESOWE
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 331A
05-816 Reguły k/Warszawy
(odbiory osobiste w godzinach pracy Salonu)


TEL/FAX
(22) 353-14-14
Salon: wew.1

E-MAIL / GG
Salon@polpak.com.pl GG: 6025392
Darek@polpak.com.pl GG: 553179

E-SKLEP
www.sklep.polpak.com.pl

Serwis

GODZINY PRACY
Poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

DANE ADRESOWE
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 331A
05-816 Reguły k/Warszawy

TEL/FAX
(22) 353-14-14
Serwis: wew.3

E-MAIL / GG
Serwis@polpak.com.pl GG: 6848113

Export Department

WORKING HOURS
From Monday to Friday 09:00 - 17:00


ADDRESS
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 331A
05-816 Reguły k/Warszawy

Poland

TEL/FAX

(22) 353-14-14

E-MAIL / GG
Office Europe@polpak.com.pl
Przemek Kokocinski Przemek@polpak.com.pl

For Taga Harmony products visit: www.tagaharmony.com

Księgowość

DANE ADRESOWE
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 331A
05-816 Reguły k/Warszawy

TEL/FAX
(22) 353-14-14
Księgowość: wew.4

E-MAIL
Katarzyna Kulasza-Starczewska Kasia@polpak.com.pl

Zarząd

DANE ADRESOWE
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 331A
05-816 Reguły k/Warszawy

E-MAIL
Zarzad@polpak.com.pl

x