Koda
Opis Do pobrania

Marka KODA już od 1992 roku gości w naszych domach oferując niedościgniony stosunek wartości do jakości.


Właścicielem KODA była amerykańska korporacja GoldSky Inc., która od kilku ostatnich lat skupiła swoje działania głównie w innych gałęziach biznesowych.

Polska rodzinna firma Polpak Poland, która od początku powstania współpracowała z KODA w zakresie dystrybucji produktów marki na terenie Polski, nabyła prawa do marki KODA na terenie Europy. Bazując na olbrzymim doświadczeniu Polpak Poland w branży audio kontynuujemy dostarczanie budżetowych rozwiązań dla stereo i kina domowego pod znakiem KODA. Dzięki polskiemu know-how i świetnej znajomości europejskiego rynku audio z dumą będziemy wspierać rozwój tej cenionej marki.

W ofercie KODA znajduje się szeroki wybór zespołów głośnikowych hi-fi i kina domowego, subwooferów aktywnych oraz przystępnych cenowo wzmacniaczy audio.

Od samego początku produkty KODA są kojarzone z dobrą jakością brzmienia i świetną ceną, i nie jest inaczej w przypadku najnowszej oferty marki, która stopniowo będzie poszerzać się o nowe modele.

Z dumą kontynuujemy przesłanie zawarte w sloganie KODA „Dołącz do rodziny KODA”, które oznacza, że każdy aktualny lub przyszły posiadacz produktów marki KODA, będzie członkiem jednej wielkiej rodziny kochającej dobre brzmienie.


Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy dotąd zaufali marce KODA oraz zapraszamy miłośników dobrego audio do naszej rodziny. 

KODA cennik 05-2020 POBIERZ

Domowe Systemy Audio

ZOBACZ >>

DIY
Do It Yourself

ZOBACZ >>
x