Koda
Opis Do pobrania

Marka Koda już od 1992 roku gości w naszych domach oferując niedościgniony stosunek wartości do jakości.


Właścicielem Koda była amerykańska korporacja GoldSky Inc., która od kilku ostatnich lat skupiła swoje działania głównie w innych gałęziach biznesowych.

Polska rodzinna firma Polpak Poland, która od początku powstania współpracowała z Koda w zakresie dystrybucji produktów marki na terenie Polski, nabyła prawa do marki na terenie Europy. Bazując na olbrzymim doświadczeniu Polpak Poland w branży audio kontynuuje dostarczanie budżetowych rozwiązań dla stereo i kina domowego pod znakiem Koda. Dzięki polskiemu know-how i świetnej znajomości europejskiego rynku audio z dumą wspiera rozwój tej cenionej marki.

W ofercie Koda znajduje się szeroki wybór zespołów głośnikowych hi-fi i kina domowego, subwooferów aktywnych oraz przystępnych cenowo wzmacniaczy audio.

Od samego początku produkty Koda są kojarzone z dobrą jakością brzmienia i świetną ceną i nie jest inaczej w przypadku najnowszej oferty marki, która stopniowo będzie poszerzać się o nowe modele.

Z dumą kontynuuje przesłanie zawarte w sloganie marki: „Dołącz do rodziny Koda ”, które oznacza, że każdy aktualny lub przyszły posiadacz produktów z jej logo, będzie członkiem jednej wielkiej rodziny kochającej dobre brzmienie.


Dziękujemy wszystkim, którzy dotąd zaufali marce Koda i nieustannie zapraszamy miłośników dobrego audio do naszej rodziny. 

Koda cennik 06-2024 POBIERZ

Domowe Systemy Audio

ZOBACZ >>

Elektronika Audio

ZOBACZ >>

DIY
Do It Yourself

ZOBACZ >>
x