Anthem
Opis Wideo Do pobrania

Wywiad z przedstawicielem marki Anthem: TUTAJ!

Filmy instruktażowe marki Anthem: TUTAJ!

 

Witamy w Świecie Realistycznego Dźwięku i Obrazu Klasy HIGH-END!

Anthem już od dziesięcioleci zajmuje się produkcją wielokrotnie nagradzanych komponentów audio-wideo klasy hi-end. Firma powstała w oparciu o rozwiązania technologiczne i dźwiękowe topowej marki Sonic Frontiers. Produkty Anthem są używane na całym świecie w prywatnych domach, studiach nagraniowych jak również przez profesjonalne stacje radiowe i TV.

Dla przykładu: narodowa francuska stacja radiowa “Europe 1” w swojej rozgłośni na szczycie wieży Eiffla używa 3 dekoderów cyfrowo-analogowych Sonic Frontiers, z kolei NASA używa wzmacniacza Sonic Frontiers w ośrodku testowania promów kosmicznych w Key Largo na Florydzie.

Nasza reputacja zarówno w konstrukcjach analogowych jak i cyfrowych jest już legendarna, a znakomite produkty Anthem miały zaszczyt zdobyć wiele nagród i wyróżnień przyznawanych przez najbardziej uznane czasopisma. Między innymi amerykański magazyn STEREOPHILE przyznał naszym produktom wiele rekomendacji „Klasa A” oraz zaszczycił nas nagrodą „Cyfrowy Komponent Roku”.

Naszym założeniem było i jest tworzenie najwyższej klasy, bezkompromisowych produktów hi-end. Osiągnęliśmy sukces ustanawiając referencyjne standardy perfekcyjnej jakości dźwięku i obrazu, która niezależnie od ceny jest zawsze na najwyższym poziomie, prześcigając konkurencję.

Anthem cennik 01-2018 POBIERZ
Broszura PL POBIERZ

STR
Kolekcja flagowa

ZOBACZ >>

Performance
Kolekcja High-End

ZOBACZ >>

Statement
Kolekcja Referencyjna

ZOBACZ >>
x