XLO
Opis Wideo

Wkrótce po tym, jak powstała firma XLO - co miało miejsce w 1991 roku - jej kable zostały uznane za najlepsze na świecie. Od tamtej pory nic w tej ocenie się nie zmieniło i nadal są cenione przez audiofilów i entuzjastów kina domowego w pięćdziesięciu trzech krajach, na sześciu kontynentach.


Przewody XLO znajdziemy zarówno w prywatnych domach premiera Malezji czy sułtana Brunei, jak i u profesjonalistów, gdyż używane są w studiach Lucasfilm i Sony Pictures. Można je znaleźć w domu Stevena Spielberga i w laboratoriach uniwersyteckich. Są one uznawane za podstawowe narzędzie pracy przez muzyków i inżynierów nagrań na całym świecie. I - co najważniejsze - kable XLO od lat stanowią punkt odniesienia, swoisty "wzorzec" dla wielu recenzentów audio pracujących dla specjalistycznych magazynów na całym świecie. Powód tego stanu rzeczy jest prosty: każdy aspekt przewodów XLO - od metalu żył przewodzących po najlepsze dielektryki; od własnych geometrii owijania firmy XLO po własne złączki o wysokiej  jakości-  został zaprojektowany lub wybrany spośród najlepszych, jakie są w danej chwili dostępne.

Dzięki tak kompleksowemu podejściu, ich brzmienie jest bardziej szczegółowe, głębsze i pełniejsze, o spektakularnym odwzorowaniu rysunku, przestrzenności i detaliczności. Dzięki stosowaniu przewodów wideo firmy XLO obraz dźwiękowy jest wyraźniejszy, ostrzejszy, jaśniejszy, o niesamowitej rozdzielczości i oszałamiająco naturalnym kolorycie.

Nie rzucamy więc słów na wiatr, kiedy mówimy, że kable XLO naprawdę są najlepsze na świecie. I niezależnie czy jesteś ultrakrytycznym profesjonalnym recenzentem, czy tylko chcesz  aby twój system pokazał na co go naprawdę stać - kable XLO są właśnie dla Ciebie.


Wywiad z Lily Luo z XLO na targach Audio Video Show 2016 na 25-lecie marki XLO:

KLIK!

 

Signature 3
Kolekcja Flagowa

ZOBACZ >>

Reference 3
Kolekcja Referencyjna

ZOBACZ >>

UltraPLUS
Kolekcja High-End

ZOBACZ >>

XLO PRO
Kolekcja Premium

ZOBACZ >>

Inne

ZOBACZ >>
x