Xindak
Opis Do pobrania
 Firma Xindak powstała w 1988 roku, rozpoczynając swoją działalność od produkcji specjalizowanych membranowych kondensatorów dla zastosowań audio, wzmacniaczy mocy klasy HI-FI, kolumn głośnikowych i okablowania głośnikowego. W późniejszym okresie firma wykorzystując swoje bogate doświadczenia zaangażowała się również w konstrukcję i produkcję urządzeń cyfrowych i analogowych klasy HI-END.
 
 
 

Wszystkie produkty Xindak odzwierciedlają w swojej budowie całe długoletnie doświadczenie firmy, które polega na zastosowaniu unikalnej techniki, świetnych jakościowo materiałów i perfekcyjnego wykonania. Wszystko to sprawia, że obok satysfakcji i zaufania swoich Klientów Xindak zdobył wiele nagród i wyróżnień.
Xindak przez wiele lat może szczycić się tytułem "Słynnej Marki Chengdu" przyznawanej najlepszym markom przez profesjonalne media audio.

 

 


KILKA WAŻNYCH DAT W HISTORII MARKI XINDAK
1988: Powstanie firmy Xindak.

1991: Firma rozpoczyna produkcję urządzeń klasy HI-END.

1992: Założyciel firmy Pan Ling Junyan opublikował artykuł "Trzy częstotliwości audio i HI-FI". Firma zaczęła stosować nową technologię wynalezioną przez Pana Junyan w swoich produktach. Rozwiązania te zdobyły wiele nagród i wyróżnień.

1993: Marka zaczęła produkować urządzenia HI-END pod szyldem Xindak.

1995: Wzmacniacze XA8200/XA8500 otrzymały nagrodę "Najlepszy produkt" na pierwszej wystawie Audio-Video w Chengu, a kolumny podstawkowe C2.0 otrzymały wyróżnienie "Dobry produkt"

1996: Wzmacniacze XA8200L/XA8700 otrzymały tytuł "Najlepszy produkt" na drugiej wystawie Audio-Video w Wuhan, a wzmacniacz XA6600 i kolumny podstawkowe C1.0 otrzymały wyróżnienie "Dobry produkt"

1997: Najnowszy wzmacniacz Xindak XA880M zdobył nagrodę "Najlepszy produkt" na trzeciej wystawie Audio-Video.
Wzmacniacze XA3200/XA8500 po raz kolejny zdobywają wyróżnienie "Najlepszy produkt". Tym samym Xindak był jedyną marką wzmacniaczy, która otrzymała to prestiżowe wyróżnienie trzy razy pod rząd.

1998: Xindak rozpoczyna eksport swoich wzmacniaczy do Hong Kongu, Tajwanu, Singapuru, Australii, USA i Kanady.
Wzmacniacz XA6800 zdobywa tytuł "Najbardziej rozwiniętej marki" na trzeciej wystawie Audio w Szanghaju jak również nagrodę profesjonalistów i konsumentów.

1999: Xindak przeprowadza się do nowej fabryki.

2000: Xindak produkuje pierwszy cyfrowy dekoder audio DAC-1.
Najnowszy wzmacniacz XA-100 otrzymuje 5 gwiazdek przyznanych przez Chińskie Stowarzyszenie Audio.
XINDAK otwiera linię produkcyjną dla odtwarzaczy CD/DVD.
Wzmacniacz XA6800SE otrzymał wyróżnienie "Doskonały" przyznaną przez Video&Audio Masterwork.

2001: Linia odtwarzaczy CD firmy Xindak zdobywa wyróżnienia na wystawie Chińskie Urządzenia Video & Audio oraz nagrodę ?Wyjątkowe brzmienie i przystępna cena? na ósmej Międzynarodowej Wystawie Audio & Record w Pekinie.
Kolumny podstawkowe S1000 zdobywają wyróżnienie w magazynie Video&Audio Masterwork.
Ponownie XINDAK został uznany przez czytelników Video & Audio Technology jako "Wiodąca Domowa Marka".

2002: Xindak podpisuje list autoryzacyjny z firmami Sony i Philips na produkcję SACD.
XINDAK rozpoczyna produkcję wzmacniaczy lampowych.

2005: Xindak rozpoczyna produkcję XA8800MN, A600 oraz innych wzmacniaczy high-end. Produkty te przyciągnęły wielką uwagę na świecie.

2008: Xindak wypuścił nową charakterystyczną serię zgodnie z ideą oszczędzania energii, ochrony środowiska i przyjemności słuchania. Produkty składają się z 4 kategorii, wzmacniacz cyfrowy, przedwzmacniacz, odtwarzacz CD i DAC.

2014: Xindak zaprzestaje produkcji odtwarzaczy CD

2016: Xindak wypuszcza całą linię nowych wzmacniaczy w Klasie A 

 

Xindak cennik 03-2023 POBIERZ

Domowe Systemy Audio

ZOBACZ >>

Okablowanie i Akcesoria

ZOBACZ >>
x