Sherwood
Opis

Innowacja, wysoka jakość oraz długoletnia tradycja – to właśnie firma Sherwood Electronics Labs.

Założona w 1953 roku w Chicago przez legendę inżynierii audio inż. Eda Milerra firma Sherwood przez lata zbudowała ugruntowaną pozycję na rynku produktów audio. Zrewolucjonizowali na zawsze technologię audio.

Pierwszy komercyjny tuner stereo FM na świecie, pierwsze cyfrowe i sterowane przez komputer tunery, a także innowacyjny swego czasu amplituner w 100% wyprodukowany z półprzewodników krzemowych – to wszystko miało swoje początki właśnie w firmie Sherwood.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

To, co cechuje Sherwood to wyznaczenie wysokich standardów. Wraz ze współwłaścicielem marki Johnem Snowem założono, że proces tworzenia sprzętu audio to nie tylko oznaczenie go swoim logiem. To opieka nad produktem od samego początku do końca. Zgodnie z filozofią założyciela Eda Millera: Projektujmy komponenty audio najwyższej jakości i wytwarzajmy je samodzielnie. Być może to jest właśnie sekret, dla którego Sherwood pozostaje niedoścignionym wzorem dla wielu pojawiających się obecnie firm.

 

UZNANIE BRANŻY

Przez wiele lat marka otrzymała wiele znaczących nagród, a dążenie do rywalizowania z najlepszymi zaowocowało certyfikatem ISO 9001. Video Magazine nagrodził markę prestiżową "BEST" w kategorii ogólnej wydajności i wartości jednego z amplitunerów AV, a dzięki publikacji konsumenckiej wszystkie amplitunery AV otrzymały tytuł „Best Buy” w swoich kategoriach. A amplituner A/V Sherwood Newcastle R-965 został uznany jako jeden z najlepszych dziewięciu dostępnych na świecie amplitunerów przez portal Ultimateav.

Za wybitne osiągnięcia redaktor Stereophile Magazine nagrodził Amplituner A/V Sherwood chwaląc jego ponadprzeciętne możliwości.

Sherwood mimo wielu lat na rynku nadal zaskakuje i pozostaje jedną z najbardziej uznanych firm pod kątem wprowadzania innowacji, co zostało uhonorowane nagrodą Innovations Awards w zakresie projektowania i technologii dla R-965 A/V oraz łącza HDMI HSB-600.


W roku 2012 marka Sherwood obchodziła swoje 60-lecie. Nie oznacza to jednak, że ma zamiar zwalniać tempa. Pozostaje czekać na kolejne rewolucyjne nowości…


 

RX-5502
Stereo
Amplitunery stereo

ZOBACZ >>
x