Mistral
Opis Do pobrania
 

Narodziny firmy ADS sięgają 1985 roku, w którym to angielski inżynier David Hopkins założył w Wielkiej Brytanii prywatne przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu i produkcji produktów audio. Po 5 latach dynamicznego rozwoju, w 1990 roku firma przekształciła się w spółkę o nazwie Audio Design Services Co. Ltd. (ADS), której głównym udziałowcem i prezesem został Pan Hopkins. 

Spółka kontynuowała specjalizację w konstruowaniu i wytwarzaniu najwyższej jakości domowych i samochodowych systemów audio, profesjonalnego nagłośnienia audio oraz systemów publicznej transmisji nauczania.

ADS łączy w sobie zespół zaawansowanych projektantów oraz bogate doświadczenie produkcyjne, co pozwala dostarczać najlepsze rozwiązania audio dla wielu światowych rynków.

MISTRAL - nazwa oznacza "bryzę od morza" i jest synonimem szczęścia i zadowolenia, które kojarzą się gdy słuchamy ulubionych utworów.

Dzięki profesjonalnej jakości i innowacyjnym konstrukcjom, MISTRAL ADS world wide zdobył wiele nagród i wyróżnień takich jak: "European Loudspeaker Award" (nagroda Europejski głośnik) przyznawaną przez European Loudspeaker Association ; "Contribution Award" (nagroda za wybitne osiągnięcia) - British Loudspeaker Manufacturers ; "Best Home Theatre Award"(nagroda za najlepsze Kino Domowe) – magazyn British Home Theatre ; "Innovative Design Award" (nagroda za innowacyjną konstrukcję) – American Chicago Consumer Electronics Fair.

Dźwięk i piękny design produktów MISTRAL ADS world wide jest uwielbiany przez melomanów i ich rodziny na całym świecie.

Mistral cennik - 02-2019 POBIERZ

SAG
Kolekcja Premium

ZOBACZ >>

BOW
Kolekcja Klasyczna

ZOBACZ >>

Pozostałe Kolumny Głośnikowe

ZOBACZ >>

Wzmacniacze Audio

ZOBACZ >>
x