1

10 kwietnia 2024

Efektowne i żywe brzmienie nagrodzone przez HFC

,,Znam dobrze kolumny Paradigm z serii Motion, więc po tej również spodziewałem się brzmienia efektownego oraz dynamicznego i tak też było. W dodatku testowana kolumna pokazała się również z bardzo dobrej strony w kwestii odwzorowania dźwięku instrumentów podczas słuchania muzyki zrealizowanej w formacie wielokanałowym”

Za czytelny i wyraźny dźwięk, ale przede wszystkim brzmiący z dużą dozą naturalności i śmiałości z pewnością odpowiadają polipropylenowe membrany oraz właściwie strojenie głośników odtwarzających średnicę i bas.

Góra pasma odtwarzana jest śmiało, czysto i ekspresyjnie z imponującą dynamiką w skali mikro. To samo dotyczy energicznej średnicy, ale z taką różnicą, że pełni ona rolę pomostu łączącego górę pasma z basem i nie narzuca własnego charakteru, pozostając neutralną. A mimo to dialogi brzmią czytelnie, tak samo jak wszelkie efekty odtwarzane w muzyce czy filmach.

Dzięki wysokiej skuteczności oraz zdolności do przenoszenia dużego zakresu mocy, Paradigm Monitor SE 2000C należy uznać za kolumnę należącą do grona tych najbardziej przyjaznych amplitunerom kina domowego.Zobacz więcej
x