1

09 lutego 2024

Wyspecjalizowane kolumny surround nagrodzone przez HFC

Motiony MP10 zostały stworzone z myślą o obsłudze dodatkowych kanałów odpowiadających za odtwarzanie efektów dookolnych oraz różnego rodzaju zjawisk dźwiękowych.

MP10 grają z wigorem, chętnie angażując się w odtwarzanie wszelkich dźwięków, dzięki czemu czujemy się otoczeni dobrym brzmieniem ze wszystkich stron.

Krystalicznie czysto brzmią wysokie tony, które nie dominują nad średnicą. Z kolei tony średnie bardzo ładnie wkomponowują się w pojawiający się po bokach i z tyłu dźwięk.

Ta harmonia w ich brzmieniu sprawia, że niezależnie od tego, czy odtwarza się muzykę, czy też filmowe ścieżki dźwiękowe, każdy dźwięk jest reprodukowany w sposób precyzyjny i namacalny. 

Nawet dla perfekcjonistów Motion MP10 mogą stać się idealnym rozwiązanie, chociażby ze względu na fakt, że wyposażono je w nowoczesne o świetnie brzmiące głośniki.

Ale jeszcze ważniejsze jest to, że można je włączyć w instalację kina domowego na różne sposoby - sprawdzą się zarówno jako kolumny boczne i tylne surround, jak i obsługujące kanały górne przednie lub sufitowe na potrzeby Dolby Atmos.Zobacz więcej
x