Polpak Poland
Biuro Handlowe

GODZINY PRACY
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00

DANE ADRESOWE
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/Warszawy

TEL/FAX
(22) 353-14-14
Dział Handlowy: wew.2

E-MAIL
Ogólny: Biuro@polpak.com.pl
Zamówienie Hurtowe: Zamowienia@polpak.com.pl

OBSŁUGA HURTOWA

Ireneusz Nowak – Product Manager
Irek@polpak.com.pl
GG: 5588919
Skype: Irek.Polpak

Mateusz Kulasza – Product Manager
Mateusz@polpak.com.pl
GG: 10294496

Paulina Czarnocka – Logistyka / Product Manager
Paulina@polpak.com.pl
GG: 54977006

Kamila Gałczyńska – Komunikacja Online i Marketing
Kamila@polpak.com.pl
GG: 59443599

Jacek Kokociński – Dyrektor Zarządzający
Jacek@polpak.com.pl

Salon Centralny

GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 11:00 -15:00

DANE ADRESOWE
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/Warszawy

TEL/FAX

(22) 353-14-14
Salon: wew.1

E-MAIL / GG
Salon@polpak.com.pl GG: 6025392
Darek@polpak.com.pl GG: 553179

E-SKLEP
www.sklep.polpak.com.pl

Serwis

GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

DANE ADRESOWE
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/Warszawy

TEL/FAX
(22) 353-14-14
Serwis: wew.3

E-MAIL / GG
Serwis@polpak.com.pl GG: 6848113

Export Department

WORKING HOURS
From Monday to Friday 10:00-18:00

ADDRESS
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/Warszawy

Poland

TEL/FAX

(22) 353-14-14
 

E-MAIL / GG
Office Europe@polpak.com.pl
Przemek Kokocinski Przemek@polpak.com.pl

For Taga Harmony products visit: www.taga-audio.com

Księgowość

DANE ADRESOWE
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/Warszawy

TEL/FAX
(22) 353-14-14
Księgowość: wew.4

E-MAIL
Katarzyna Kulasza Kasia@polpak.com.pl

Zarząd

DANE ADRESOWE
Polpak Poland sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 333A
05-816 Reguły k/Warszawy

E-MAIL
Zarzad@polpak.com.pl

x