Triangle
Opis Wideo Do pobrania

Ponad 35 lat pasji i innowacji, nagrodzonych 18 złotymi Diapazonami.

Triangle, francuski producent systemów elektroakustycznych projektuje, wytwarza i składa zespoły głośnikowe klasy high-end w mieście Soissons, kołysce francuskiej monarchii.

Od początku powstania, dla Triangle zawsze priorytetem były prace badawcze i technologiczne innowacje, a nadrzędnym celem dostarczanie wielbicielom muzyki naturalnego dźwięku najwyższej jakości.
Entuzjastyczny zespół inżynierów i techników ciągle poszukuje nowych sposobów ulepszania i innowacji produktów, co czyni głośniki Triangle wyjątkowymi.
Każdy komponent jest zaprojektowany, budowany i rozwijany zgodnie z technicznymi specyfikacjami zastrzeżonymi wyłącznie dla marki Triangle.


Triangle został nagrodzony 18 złotymi Diapazonami za bezkompromisowy dźwięk, który łączy w sobie piękno i emocje muzyki.


 

1180


Pierwszy model. Był bardzo wysoko ceniony wśród high-endowych dealerów audio, którzy uwielbiali jego oryginalność i techniczną jakość. Tak rozpoczęła się pasja dla Triangle. 

 CX2

Pierwsza konstrukcja Triangle, która wykorzystuje głośnik wysokotonowy zamontowany poza główną obudową. Niesamowity dźwięk wpasowany z pionierskim astetycznym designem.
ZENITH 1

Pierwsza kolumna, która wykorzystuje głośniki zaprojektowane i wyprodukowane przez Triangle. To punkt zwrotny dla firmy, który zadecydował o rozwijaniu własnego "know-how".

ALTAIR

Ultra-nowoczesny design: Triangle była pierwszą marką produkującą obudowy z zaokrąglonymi panelami bocznymi.


ANTAL TZC

Pierwsza generacja teraz już legendarnej serii Antal. Ta wąska kolumna utorowała drogę Triangle do high-end audio.


LYRR 222

Bardzo uznana konstrukcja wśród audiofilów. Nazwa Lyrr stała się legendarna zdobywając wiele nagród na całym świecie.

ANTAL Es

4-ta generacja przyniosła dalsze zmiany technologiczne, cokół u podstawy, głośnik wysokotonowy umieszczony w tubie i komora kompresyjna.

 

 

ANTAL Limited Edition

Antal przeszedł restyling na 30-lecie firmy Triangle, stał się połączeniem najwyższej jakości dźwięku z wysmakowaną estetyką.

 

Triangle cennik - 05-2018 POBIERZ

Magellan
Kolekcja Flagowa

ZOBACZ >>

Signature
Kolekcja Referencyjna

ZOBACZ >>

Esprit EZ
Kolekcja High-End

ZOBACZ >>

902
Kolekcja Klasyczna

ZOBACZ >>

Elara
Kolekcja Premium

ZOBACZ >>

Subwoofery

ZOBACZ >>

Inne kolumny

ZOBACZ >>

Akcesoria

ZOBACZ >>
x