TAGA Harmony na High End 2019

1

Targi w Monachium co roku przyciągają tłumy fanów dobrego brzmienia. W tym roku nie było inaczej i stoiska były ciągle pełne muzyki i ludzi.

Będziemy demonstrować dwa zestawy hi-fi: Flagowy [oparty na kolumnach podstawkowych Diamond B-60 i wzmacniaczu hybrydowym HTA-2500B] i Premium [w skład, którego będą wchodzić kolumny Platinum B-40 v.3 i hybryda HTA-1200].

System Premium jest oznakowany jako „SoundsClever” – SoundsClever to inicjatywa niemieckiego HIGH END SOCIETY, która wyróżnia kompletne systemy audio oferujące najwyższą jakość dźwięku w cenie poniżej 5000 euro.

Obok aktualnych produktów przedstawimy po raz pierwszy publicznie nowe modele: wzmacniacze hybrydowe HTA-1000B i HTA-700B v.3, 2gą generację kolumny Platinum F-90SL i jeszcze więcej…

Nawiązaliśmy współpracę z Mega Acoustic – polskim liderem rynku akustyki pomieszczeń. Mega Acoustic oferuje panele dyfuzyjne i absorpcyjne nowej generacji o wysokiej wydajności i wyjątkowym wyglądzie - dyfuzory SKYLINE, dyfuzory QRD, panele absorpcyjne z włókna szklanego, pianka akustyczna.
Nasze stoisko będzie akustycznie zaadoptowane dzięki rozwiązaniom Mega Acoustic - usłyszysz różnicę!


Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia!

Dziękujemy firmie ProperSound za udostępnienie zdjęć z tego wydarzenia!

Zobacz więcej >
x