TAGA Harmony wspiera polskiego pięściarza

1

Współzałożyciel marki Przemysław Kokociński o nowej współpracy mówi:

Od dawna wspólnie z moim bratem Jackiem uprawiamy sztuki walki i boks, a zasady honoru i fair play wykorzystujemy nie tylko na ringu, ale i w pracy. Jako właściciele marki TAGA Harmony czujemy się w obowiązku wspierać rodzimych sportowców, zwłaszcza z dyscypliny tak bliskiej naszemu sercu.

Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do rozwoju tak obiecującego pięściarza jakim jest Jordan Kuliński i wierzymy, że pod czujnym okiem trenerów braci Landowskich oraz z naszym wsparciem osiągnie mistrzostwo!

 

Łukasz Landowski, Trener Jordana Kulińskiego mówi:

Polski sport, a boks w szczególności, jest w bardzo kiepskiej kondycji finansowej i często młodzi sportowcy mimo nawet ogromnego talentu nie są w stanie się rozwinąć, bardzo szybko kończą swoje kariery. Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni, że prawdziwa polska marka TAGA Harmony i jej twórcy bracia Przemek i Jacek Kokocińscy, zauważyli talent Jordana Kulińskiego, postanawiając wesprzeć jego karierę.

Wierzymy, że ta pomoc pomoże naszemu podopiecznemu zdobyć upragnione cele, a w tym Mistrzostwo Świata. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować za pomoc, zaufanie i zrobimy wszystko, żeby godnie reprezentować polską markę TAGA Harmony.

 

Mamy dopiero koniec marca, a TAGA Harmony zaskoczyła nas bardzo pozytywnie już kilka razy w tym roku. Co dalej?:)

Zobacz więcej >
x